Меню сайту

Головна » 2015 » Лютий » 16 » Від шкільних змагань до Олімпійських вершин
14:05
Від шкільних змагань до Олімпійських вершин

З 9 лютого по 13 лютого у нашій школі пройшов Тиждень змагань з лижних видів спорту.

Змагання відбувались у двох вікових групах:

молодша (учні 4-7 класів) та старша ( учні 8-11 класів).

Програма включала в себе два види змагань: лижні перегони та лижна змішана естафета (командна, серед класів).

На дистанції 1000 м. серед дівчат (молодших) – І місце виборола учениця 5 класу - Назаренко Марина; ІІ місце – учениця 7 класу – Нікітан Альона; ІІІ місце – Лещук Дарина (6 клас).

Хлопці молодші змагались на дистанції 2000 м.

І місце – Алтухов Сергій (7 клас); ІІ місце – Каверін Микола (6 клас); ІІІ місце – Шумейко Вячеслав (5 клас).

Змішану командну естафету (2 хлопці + 2 дівчини) у молодшій віковій групі виграли учні 7 класу; ІІ місце – учнів 6 класу; ІІІ місце сенсаційно посіла команда учнів 4 класу.

Для старшої групи (8-11 класи) змагання з лижних гонок проводились на таких дистанціях (дівчата – 2000 м, хлопці – 3000 м.).

Перемогу серед дівчат здобула Мудрицька Вілена (10 клас); ІІ місце посіла Мариніна Катерина ( 11 клас); а ІІІ місце дісталося учениці 10 класу – Паньків Вікторії.

Серед хлопців: І місце – Поддячев Іван (10 клас); ІІ місце – Бурлака Роман (11 клас); ІІІ місце – Нагорний Єгор (10 клас).

Перемогу у змішаній естафеті (2 хлопці + 1 дівчина) святкували учні 10 класу; ІІ місце учні 11 класу; ІІІ місце – учні 9 класу.

Всі переможці та призери в особистих та командних змаганнях були нагороджені грамотами.

Переглядів: 519 | Додав: slawgorod | Теги: Змагання, естафета, лижні гонки, учні Славгородської ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0