Меню сайту

Веселі канікули

 

 

ОСІННІ КАНІКУЛИ 2016 р.

Канікули – це завжди добре. Особливо радує тиждень відпочинку від шкільних занять в кінці жовтня, коли холоднішає і псується погода. Осінь вже втрачає свої яскраві різнокольорові фарби і стає сіро-коричневою, дощовою і непривітною. Звичайно, хочеться якось урізноманітнити дозвілля школярів. Тож наші учні вирішили не тільки розважитися, але і дізнатися дещо нове. 

В період осінніх канікул, учні 5 - 8 класів Славгородської ЗОШ, відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей та розважальний центр "Лавина", де весело та активно провели час. 

Екскурсія по музею була цікавою та пізнавальною. Учні багато дізналися нового про свій рідний край. Сьогодні сфера діяльності музею надзвичайно розгалужена. Його працівники беруть участь в археологічних дослідженнях на території краю, проводять науково-фондову, освітню роботу, забезпечують облік та вивчення пам’яток історії і культури, надають допомогу державним і громадським музеям. Вся діяльність музею спрямована на дальший розвиток краєзнавства, відродження духовної культури народу, поповнення музейного зібрання, збереження національної спадщини, вивчення і охорони історико-культурних пам’яток Сумщини.

 

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар


Погода в Україні

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ