Меню сайту

Рік англійської мови

Указом Президента України від 16 листопада 2015 за № 641 2016 рік оголошено роком англійської мови.  Сьогодні знання мов перетворюється на обовязкову вимогу до сучасного фахівця. Саме тому знання англійської мови - це величезний ресурс розвитку, доступу до найсучасніших ресурсів, досвіду, світових грантових програм. 87 % інформації в Інтернеті дається англійською мовою, за статистикою, 1 мільярд дорослого населення працює в Інтернеті. Ми пропонуємо ці сайти, якими можна користуватися в своїй роботі.

 1. http://www.usingenglish.com/ - на цьому сайті ви знайдете різноманітні темі: граматика, тести, форум, артиклі, матеріали для вчителів англійської мови.

 2. http://esl.about.com/ - цей сайт допоможе знайти багато тем: література, історія, музика, їжа, здоров’я, гроші, відпочинок. Для вчителів англійської мови.

 3. http://learn-english-today.com/index.html - на цьому сайті знаходяться безкоштовні ресурси та матеріали для ESL-EFL всіх рівнів.

 4. http://a4esl.org/g/hприблизно тисячі вправ на різні темі: граматика, лексика, фонетика. Постійне поновлення. Для вчителів англійської мови.

 5. http://learnnamericanenglishonline.com/ - ресурс для вивчаючих англійську мову. Весь матеріал по рівням. Для вчителів англійської мови.

 6. http://www.britishcouncil.org/english - сайт Британської Ради. Підкасти, навчальні відео. Для вчителів англійської мови.

 7. http://www.manythings.org/ - дуже змістовній сайт, навіть носії використовують його. Тут можна підготуватися до іспитів TESL/TEFL. Є розділи на мовне відпрацювання, ідіоми, сленги, та інші корисні речі. Для вчителів англійської мови.

 8. http://www.better-english.com/exerciselist.htm - 250 вправ на різноманітні аспекти знань англійської мови: від розширення словарного запасу, використання пунктуації і до вживання дієслова. Кросворди.

 9. http://www.eslgold.comсайт для всіх аспектів вивчення англійської мови.

 10. http://www.englishdaily626.comвокабул яр , граматика, сленги, ідіоми, жарти. Для вчителів англійської мови.

 11. http://learnenglish.britishcouncil.org/en/ - Британські представництва.

 12. http://www.engvid.comна цьому сайті англійські відео уроки.

 13. http://dliavseh.at.ua/load/prikhologu/anglijska_mova/plani_konspekti_didaktichni_materiali_dlja_vchitelja_anglijskoji_movi/17-1-0-1135 – матеріали для проведення уроків з англійської в 1-11 класах.

 14. http://meyodportal/net/taxonomy/tern/187 – розробки уроків, презентації.

 15. http://osvita.ua/languages/english-online/16252/ – онлайн матеріали для вчителів англійської мови.

 16. www.efl.ru/tests – онлайн-тести на знання, навчання англійської мови.

 17. www.english-to-go-com – програма, построєна по типу цепочки уроків для різних рівнів навчання.

 18. www.kidlink.org – програма, яка об’єднує дітей різних країн, пропонує учать в дискусіях, в міжнародних проектах.

 19. www.londonslang.com – англійський сленг.

 20. http://englishtips.org - все для учителів англійської мови. На цьому сайті, ви можете знайти: книжки, статті, міні уроки, граматика, художня література, газети, журнали, електронні книжки - що є дуже зручним на теперішній час. Аудіо та відео курси, англійська мова з професіоналами по скапу – це найзручніший спосіб вивчити англійську мову. Також є змога доповнювати свої знання по скапу з носієм англійської мови. Оновлення на сайті постійне.

 21. www.eun.orgєвропейська шкільна сітка, матеріали для учителів та ті хто навчається. Новини, пошук для проекту и переписки з носієм англійської мови, це дуже зручно коли іноземну мову ви можете вивчати вдома коли у вас є вільний час. Багато топіків на різні теми, новини.!!!!

 22. www.englishpage.com на цьому сайті все для того щоб вивчити англійську мову, та все для тих хто її викладає. Словник - який поповнюється постійно сучасними словами, щоб ви мали змогу розмовляти сучасною англійською мовою. Уроки по граматиці, фразеологізми для учителів та студентів, всіх вивчаючих англійську мову.

 23. http://www.duolingo.com - школа для вивчення англійської та інших іноземних мов. В наявності граматичні вправи, форум де ви зможете задати питання, якщо вас щось цікавить детальніше в певній темі.

 24. https://www.youtube.com/user/MinooAngloLink - корисні граматичні уроки. Рівень Intermediate to advanced. Відео в якому доступно пояснюють граматику та вчать правильно вимовляти слова. Всі аспекти англійської мови, з важливих граматики і лексики тим способом поліпшення швидкості мови, вимови та аудіювання.

 25. http://lang-8.com/ - цей сайт дає змогу вивчати іноземну мову методом краудсорсінга: ви друкуєте на іноземній мові текс, диктант, а носій іноземної мови виправляє помилки, це дуже зручно для школярів удосконалювати свої знання вдома у вільний час. Учителям дає змогу спілкуватися з носієм англійської мови.

 26. http://www.tolearnenglish.com/ - освоївши цей сайт, можна обійтись і без підручників граматики, – тут є усе: від теорії до практичних завдань, яких, до речі, більше 10 тис. Все пояснюється дуже просто та доступно для тих, хто хоче вивчити англійську мову або вдосконалити її.

 27. Якщо у вас добре працює зорова пам’ять, скористайтеся словниками в картинках для розширення вашого словникового запасу. Ось кілька цікавих ресурсів:

  http://testyourvocab.com/ - Найкращим методом поповнення словникового запасу, як і вивчення мови загалом, є, безумовно, спілкування, проте з чогось потрібно ж починати.  Якщо крім гугл перекладача, Ви не знаєте інших аналогів, то цей пункт Вам знадобиться.

 28. http://en.leengoo.com/ - творці цьогопроекту вважають, що нові слова можна запам’ятати тільки в контексті і тільки якщо ці слова хоча б кілька разів «позгадувати». На цьому й побудований метод вивчення. Найважливіша фішка сайту полягає в тому, що Leengoo стежить за прогресом вивчення, пропонуючи призабуті слова на повторне засвоєння.

 29. http://www.soippo.edu.ua/index.php/rik-anglijskoji-movi

 30.  http://tvoemisto.tv/news/5_kinosaytiv_dlya_vyvchennya_anliyskoi_68125.html - 5 кіносайтів для вивчення англійської.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар


Погода в Україні

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ