Меню сайту

Музей історії села

Завдання педагогічного колективу школи, в якій є музей, - якомога ефективніше використовувати його зібрання в навчально – виховній та позакласній роботі з учнями.

Зрозуміло, що величезний і безцінний матеріал, який накопичувався в школі, необхідно було оформити і систематизувати. Така робота була проведена, в результаті чого було створено музей історії села, який відкрився в 1985 році до 40-річчя дня Перемоги.

Сьогодні музей, відзначаючи свою чвертьвікову річницю, став центром краєзнавчої, патріотичної, громадянської виховної роботи. Його матеріали широко використовуються на уроках історії, літератури, географії, народознавства, державних та загальношкільних свят, заходів, в основі яких, різнобічні зв’язки з громадськістю.

Музей охоче відвідують учні інших шкіл, вчителі, гості з різних куточків України та Росії та жителі села і району. Найбільше їх вражає те, що в нашій школі навчалися чотири Герої Радянського Союзу.

В 2009/2010 навчальному році наш музей історії села був визнаний переможцем у районному конкурсі шкільних музеїв. Діяльність музею неодноразово була представлена у районній та обласній пресі.

Вдосконалюючи роботу шкільного музею, колектив школи робить свій вагомий внесок у справу відродження громадянської свідомості, виховує гордість за своїх славних земляків, прищеплює почуття любові та патріотизму за свою Україну.

Перейдіть до сторінки фотоальбому - де Ви зможете віртуально познайомитись з нашим музеєм.

 

 
БУКЛЕТ ШКІЛЬНОГО МУЗЕЮ
ІСТОРІЇ СЕЛА СЛАВГОРОД
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар


Погода в Україні

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ