Меню сайту

Тиждень предметів фізкультурно-естетичного циклу

Кожна дитина неповторна й унікальна.

Якщо створити умови для її розвитку,

в дитині неодмінно відкриються здібності,

 закладені в ній природою.

В. Сухомлинский.

 

Кожна нація має свої звичаї, обряди, традиції які не можна забувати.

Ми – українці, і підкреслюємо це  багатовіковою духовною, історичною й культурною спадщиною. Через мову, пісню, танок, ремесла, ми вивчаємо своє минуле. Воно об’єднує всіх українців, робить громадянином кожного з нас та усіх разом народом.

На виконання річного плану роботи школи з метою підвищення інтересу школярів до вивчення дисциплін фізкультурно-естетичного циклу, активізації їх пізнавальної діяльності, удосконалення форм і методів проведення уроків і позакласної роботи з образотворчого мистецтва, художньої культури, музики, трудового навчання, фізичної культури та Захисту Вітчизни  в період з 11.12 по 15.12.2017 року у школі проходив Тиждень предметів фізкультурно-естетичного циклу.

Основною метою запланованих заходів було поглибити знання учнів про види  образотворчого та музичного мистецтва, напрямки мистецької діяльності, познайомити з новими техніками, матеріалами, розвивати та вдосконалювати навики самостійно виконувати мистецькі завдання та вправи,  дати уявлення про різні види декоративно-прикладного мистецтва, виховувати художній смак, розвивати творчу уяву та мислення; навчити акуратності виконання роботи виявити творчі здібності учнів, виховувати повагу до власного здоров’я, почуття патріотизму.

Проведенню Тижня передувала певна робота. Так на засіданні методичного об’єднання вчителів фізкультурно-естетичного циклу був розроблений план його проведення.

На кожен предмет було відведено свій день: понеділок – День музики, вівторок – День фізичної культури, середа – День трудового навчання, четвер – День мистецтва, п’ятниця – День захисту Вітчизни.

Розпочала тиждень загальношкільна лінійка «Мандрівка країною знань»,  на якій учні 5 – 11 класів продекламували вірші про мистецтво, музику, здоров’я, спорт та патріотизм.

У понеділок (11 грудня) вчителем музики Моїсеєнко О. В. для учнів 5 – 7 класів було проведено музично – розважальне шоу «Караоке на селі». Під час проведення якого учасниці ознайомили глядачів з українськими народними та сучасними піснями. Переможницею конкурсу караоке стала учениця 7 класу – Жерздєва Ольга, ІІ місце – Рагуліна Анастасія (6 клас), ІІІ місце – Хиценко Діана (6 клас). Всі переможці та учасники були нагороджені невеликими сувенірами, грамотами та бурхливими оплесками глядачів.

У вівторок (12 грудня) було проведено футбольне свято «Його величність – футбол» для учнів 5 – 11 класів (присвячене Всесвітньому Дню Футболу). Під час свята учитель фізичної культури Шумейко В. О. ознайомив учасників з історією розвитку футболу в світі та в Україні, були проведені вікторини на футбольну тематику, цікаві естафети з елементами техніки футболу. Переможцями змагань стала команда учнів 11 класу, ІІ місце посіла збірна команда учнів 9-10 класу, ІІІ місце здобули учні 7 класу та учні 8 класу.

В середу (13 грудня) пройшов День трудового навчання. Протягом дня відбувалася виставка «Український сувенір», яка пройшла під гаслом «Наша творчість тобі, Україно». Найактивнішими виявилися учні 1-4 класів. Найкращі роботи були відібрані на районний етап конкурсу «Український сувенір».  (Головашової Анстасії, Решетара Данііла, Христенка Ярослава, Борща Єгора, Мамалиги Вікторії, Мандренко Карини, Бєліка Івана, Шумейка Вячеслава, Маркова Ярослава).

 

Учні 5-7 класів переглянули серію відеолайфхаків «Новорічні ідеї» (вч. Павлюченко Н. Є.) з ідеями декорування інтер’єру до Нового року та Різдва, виготовили де які елементи декору, та новорічні ялинки з підручного матеріалу.  

А для учнів 8 – 11 класів проведено годину творчості «Зроби сам» (вч. Хрін Є. М.) під час якої виготовляли новорічні сувеніри «Сніговичок», «Ялинка» з природніх матеріалів. Також учні дали відповіді на питання інтелектуального конкурсу  «Праця в народних прислів’ях». Найбільше правильних відповідей дала Тресницька Дарина.

 

В четвер (14 грудня) під час проведення Дня Мистецтва учні потрапили до світу лялькового театру. Учні початкових класів переглянули лялькову виставу «Заяче дерево», яку підготували учні школи (керівник Павлюченко Н. Є.), а всі бажаючі переглянули запис лялькової вистави «Сонечко та снігові чоловічки». Протягом дня пройшов тконкурс малюнків на тему «Новий рік іде до нас».  Переможцями вийшли Лупач О., учень 3 класу – І місце, Микало А., учениця 3 класу – ІІ місце, Бєлявцев О., учень 7 класу – ІІІ місце. 

Найяскравішим днем тижня стала п’ятниця (15 грудня), під час якої були проведені: сімейно-спортивне свято «Здорова дитина – щаслива родина» (вч. Шумейко В.О.) для учнів 5-7 кл. та їх батьків; та змагання зі стрільби для учнів 8-11-х класів (вч. Хрін Є.М.)  Сімейно-спортивне свято «Здорова дитина – щаслива родина» об’єднало в одне ціле учнів та їх батьків. Вболівальники з азартом слідкували за змаганням між командами «Патріот» та «Єдина країна». Не менш цікаво пройшли змагання зі стрільби в кабінеті Захисту Вітчизни. Переможцями в запеклій боротьбі стали учні 9 класу (Мамалига Вікторія та Белік Іван), ІІ місце – учні 8 класу (Тресницька Дарина та Назаренко Марина), ІІІ місце – учні 11 класу (Небилиця Ольга та Кузьменко Сергій)

Протягом тижня в шкільній бібліотеці (бібліотекар Алтухова В. В.) була організована виставка книг на мистецьку та музичну тематику.

  В понеділок на загальношкільній лінійці було підведено підсумки тижня, найактивніші учасники та автори найкращих виробів та малюнків були нагороджені грамотами та подяками.

 

Підсумком тижня став фото-калейдоскоп подій тижня предметів фізкультурно-естетичного циклу, переглядом якого всі були задоволені!!!

Ось так цікаво та змістовно був організований тиждень предметів фізкультурно-естетичного циклу в нашій школі.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар


Погода в Україні

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ