Меню сайту
Головна » 2018 » Січень » 15 » Довідкова інформація про кір
12:49
Довідкова інформація про кір

Кір – інфекційне захворювання людини, де збудник передається повітряно-крапельним шляхом. Вірус кору однорідний, потрапляючи в кров людини розноситься в усі органи і системи, створюючи високу інтоксикацію в організмі людини. Найчастіше патологічний процес, ускладнення при захворюванні на кір виникають в органах дихання, серцево-судинній системі.

Для успішної боротьби, профілактики кору, існує вакцинопрофілактика кору (2 щеплення в 1 і б років життя дитини). Ці два щеплення повинні бути у всіх дітей до 17 років.

Для захисту населення від загрози розповсюдження інфекційної хвороби необхідно виконувати норми Закону України від 06.04.2006 року №1645-ІІІ «Про захист населення від інфекційної хвороби», тобто діти не щеплені проти кору не повинні відвідувати організовані дитячі колективи. Організовані дитячі колективи не повинні відвідувати діти та співробітники з ознаками простудних і респіраторних інфекцій (кір може проявлятися симптомами «ГРВІ»). У кожному організованому дитячому колективі всі діти, батьки яких відмовились від щеплень проти кору повинні бути взяті на персональний облік у керівника і реалізовані заходи щодо охоплення їх щепленнями проти кору (персональні співбесіди з батьками, проведення загальних зборів батьків, які відмовились від профілактичних щеплень своїх дітей). Потрібно переконати батьків прищепити дітей проти кору. Дотримуватись санітарного-гігієнічних норм перебування дітей в колективах, що забезпечують профілактику кору.

Переглядів: 45 | Додав: slawgorod | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар


Погода в Україні

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ